Emilia Wasiuk

[:pl]Emilia Wasiuk[:]

Ardigen

[:pl]

Absolwentka Zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuje się w obszarach takich jak: motywacja, rozwój osobisty i zawodowy, komunikacja interpersonalna, przywództwo, identyfikacja i pozyskiwanie talentów. Jest certyfikowanym praktykiem w zakresie analizy i oceny potencjału personalnego oraz w badaniu inteligencji emocjonalnej.
Doświadczenie zdobywała współpracując głównie z firmami o profilu technologicznym oraz rekrutacyjnym, działających w środowisku startup’owym, korporacyjnym oraz w firmach średniej wielkości. Pasjonuje ją człowiek – jego potencjał i motywy działania, oraz zaawansowane technologie, innowacje i różnorodność kulturowa w miejscu pracy.
W Ardigen działa jako Talent Manager. Odpowiada za obszary takie jak: motywacja i rozwój pracowników, coaching managerski i personalny, ocena potencjału i projektowanie ścieżek kariery, kultura organizacyjna firmy, employer branding oraz rekrutacja strategicznych dla firmy talentów z różnych dziedzin Life Science i IT.
W międzyczasie prowadzi swój serwis poświęcony wpływowi AI na efektywność człowieka w miejscu pracy, „ImagineHRM” (Imagine Humans & Robots Management).
Prywatnie jest pasjonatką małych i dużych podróży, salsy, aktywnego relaksu na łonie natury, literatury i kina science-fiction, współczesnego design’u, houte cuture oraz sztuki starożytności.

[:]