Justyna Pasionek

[:pl]Justyna Pasionek[:]

Performance Way Academy

[:pl]

Założycielka firmy Performance Way Academy, której celem jest szerzenie świadomości i wiedzy na temat naturalnych sposobów podnoszenia efektywności życia i pracy.
Twórca autorskich szkoleń i warsztatów holistycznego podejścia do produktywności i efektywności, opartych na koncepcjach chroniących przed spadkiem poziomu zaangażowania, spadkiem sił, energii, koncentracji na zadaniu oraz wypaleniem zawodowym.
Swoją pracę oparła na 16 letnim doświadczeniu pracy z ludźmi, początkowo jako matematyk, trener fitness, później jako przedsiębiorca oraz na aktualnych badaniach nad efektywnością ludzkiego mózgu. Matematyczne zamiłowanie do szukania najprostszych i najbardziej logicznych rozwiązań utwierdziło ją w przekonaniu, że jedynym sposobem uzyskania prawdziwej efektywności w życiu są działania oparte o zdrowy styl życia.
Na co dzień pracuje jako mentor, trener i szkoleniowiec, pomagający wdrożyć zasady efektywnej pracy w celu poprawy produktywności, skuteczniej realizacji celów, zapobieganiu negatywnym skutkom stresu oraz zwiększeniu jakości życia i pracy.
Prowadzi program internetowy „Nawyk Na Autopilocie”- 21 dniowe wyzwanie, w którym uczestnicy mogą doświadczyć na sobie korzyści wynikających ze zdrowego stylu życia. Współpracuje z przedsiębiorcami polskimi jak również z krajów anglojęzycznych.

[:]