Piotr Kwiatkowski

[:pl]Piotr Kwiatkowski[:]

Fellowes Polska

[:pl]

Blisko dwudziestodwuletnie doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych firmach produkcyjnych i handlowych, tworząc strategie rozwoju działów sprzedaży i marketingu oraz zarządzając nimi. Aktualnie rozwija w Polsce nowy, europejski projekt AeraMax Professional, budując bardzo ważną, kategorię produktową dedykowaną dla segmentów FM, HVAC, Cleaning, Healht Care i poświęconą szerokiemu zakresowi dbania o poprawę zdrowia i jakości pracy. Oferuje kluczowe rozwiązania doskonalące jakość powietrza w pomieszczeniach. Pomaga kierownikom obiektów dbać o powietrze oferując im produkty, które stają się integralną częścią systemu budynków, dzięki prostej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom ocenianym jako najlepsze.

Od roku 2006 zaangażowany w pracę Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, wchodząc w skład Zarządu i pełniąc w latach 2012-2014 funkcję Prezesa Izby.
Absolwent Uniwersytetu Techniczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
Prywatnie pasjonat skoków spadochronowych i pokonywania oporów powietrza w tunelu aerodynamicznym dla skoczków spadochronowych.
Wolny czas spędza z bliskimi czerpiąc dobrą energię z pozytywnych chwil.
Najlepsze motto z ulubionej książki: „Nigdy nie rezygnuj z marzeń, idź śladami znaków”.

[:]